Dentysta, Stomatolog Gdansk

dentysta, stomatolog

Stomatolog i dentysta- Gdańsk. Stomatologia całodobowa

80-239 Gdańsk
ul. Miszewskiego 12/13
Nowoczesne centrum stomatologiczne oferuje całodobową opiekę stomatologiczną. Stomatolog i dentysta przyjmuje również w niedziele i święta.
Adres:
80-239 Gdańsk
ul. Miszewskiego 12/13

Telefon: (0 58) 341 59 41
tel./fax: (0 58) 520 38 58


Bezbólowe i bezstresowe leczenie dzieci i dorosłych - odpowiednie przygotowanie i podejście lekarzy oraz takie rozwiązania jak znieczulenie, gaz rozweselający czy narkoza sprawiają że zabiegi w naszym centrum mogą być zupełnie bezbolesne.

Pogotowie stomatologiczne 24 h Pierwsze i jedyne w Trójmieście pogotowie stomatologiczne czynne całą dobę, siedem dni w tygodniu, w niedzielę i święta. Gdy w środku nocy zaboli Cię ząb nasi lekarze szybko i skutecznie wykonają niezbędne zabiegi. Nie musisz już z bólem czekać do rana! Zzapamiętaj nasz numer: 341 59 41 i adres: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12/13. W taksówkach City Plus Hallo - 9686 - 20% rabatu na dojazdy do pogotowia!
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl