Dentysta, Stomatolog Gdansk

dentysta, stomatolog

DentiCare - Dentyści profesjonalni i przyjaźni. Stomatolog Gdańsk, Gdynia,Sopot

ul. Kołobrzeska 5/7
Oferujemy uslugi w zakresie: stomatologia zachowawcza, leczenie kanalowe, protetyka, chirurgia stomatologiczna, implanty, stomatologia estetyczna, wybielanie zebów, protezy stale, protezy czesciowe, korony ceramiczne, koronki, mosty.
Poniedziałek-Piątek
w godzinach 9-20

Sobota
w godzinach 9-13

Rejestracja
0 58 557 77 77
665 665 545

ul. Kołobrzeska 5/7,
Gdańsk


W gabinetach DentiCARE oferujemy profesjonalną opiekę stomatologiczną w zakresie stomatologii zachowawczej, endodoncji (tzw. leczenie kanałowe), protetyki, chirurgii, periodontologii, implantologii oraz stomatologii dziecięcej.

Oddajemy do Państwa dyspozycji naszą wiedzę, nowocześnie wyposażone gabinety z miłym i profesjonalnie przygotowanym personelem. Oferujemy usługi stomatologiczne na wysokim poziomie przy zachowaniu optymalnych cen.


Dla ochrony pacjentów i własnej używamy masek i rękawiczek ochronnych. Surowo przestrzegamy wytycznych Sanepidu.

Proces sterylizacji jest dokonywany w najnowocześniejszym autoklawie klasy B firmy Mocom - lidera w branży urządzeń do sterylizacji. Efektywność procesu sterylizacji używanych w zabiegach narzędzi medycznych jest poddawana okresowej kontroli w wyspecjalizowanym laboratorium.

Wszystkie powierzchnie zabiegowe w gabinetach są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco po każdym pacjencie. Każdy leczony jest narzędziami, które są pakowane i sterylizowane indywidualnie dla każdego pacjenta.
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl