Dentysta, Stomatolog Katowice

dentysta, stomatolog

Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk - Katowice

ul. Czajek 5
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana przez uznanego stomatologa Romana Borczyka - wykladowce z zakresu implantologii i endodoncji.
Adres Praktyki:  Katowice, ul. Czajek 5
Telefony: + 48 (032) 2037425 , + 48 (032) 2037696
E-mail: biuro@borczyk.pl

Nasz ośrodek jest jedną z największych i najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce. Specjalizujemy się w implantologii i stomatologii estetycznej. Przywracamy piękny uśmiech w innowacyjny i bezbolesny sposób, przestrzegając najwyższych standardów jakości. Precyzję osiągamy dzięki zaawansowanej diagnostyce m.in. tomograf komputerowy (GENDEX GX-CB500). Każdy gabinet wyposażony jest w mikroskop oraz radiowizjografię cyfrową. Pracujący w klinice lekarze systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje, aby Państwa leczenie było wykonane precyzyjnie, bezpiecznie i bezboleśnie.
Spełniamy marzenia o pięknym uśmiechu przywracając radość życia.
Polecamy Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Borczyk - Katowice i zapraszamy do odwiedzin strony www Olsztyn
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

POLECANE STRONY:

  • Saska, agencja reklamowa Olsztyn, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu> Zapraszamy ubezpieczenia Olsztyn
  • Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kancelarii prawnej z siedzibą w Olsztynie. Radca prawny Olsztyn
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl