Dentysta, Stomatolog Katowice

dentysta, stomatolog

TWOJA DENTYSTKA - Magdalena Kwiatek-Stańczyk

ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 149
Wybierając się do dentysty, warto się najpierw umówić. NFZ podpisuje kontrakty z gabinetami stomatologicznymi oraz publicznymi i niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej.
Mój  gabinet znajduje się w  Katowicach-Piotrowicach przy ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 149. Zatoczki przy ulicy znakomicie ułatwiają bezpieczne parkowanie. Komunikacja Miejska oferuje linie  11, 138, 238 a także 9, 10, 213, 292
Tel. 353 53 53
nagłe przypadki. 501 42 42 45

 Przed zajęciem miejsca w fotelu dentystycznym warto zapoznać się z wykazem podstawowych świadczeń lekarza stomatologa oraz wykazem podstawowych materiałów stomatologicznych finansowanych przez NFZ, który powinien znajdować się w widocznym miejscu w poczekalni.
Ujęte w wykazach świadczenia i materiały są bezpłatne dla pacjenta. Natomiast zastosowanie innych materiałów stomatologicznych i innych świadczeń stomatologicznych niż wymienione w wykazach, wiąże się z koniecznością wniesienia dopłaty. Za te usługi - po uzgodnieniu z pacjentem - pobieram dopłatę zgodnie z własnym cennikiem, który znajduje się w widocznym miejscu w poczekalni.
NFZ nie finansuje świadczeń ponadstandardowych

Lokalizacja:


Pokaż TWOJA DENTYSTKA - Magdalena Kwiatek-Stańczyk na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl