Dentysta, Stomatolog Katowice

dentysta, stomatolog

Dentim Clinic

ul. Opolska 7
Centrum Implantologii i Ortodoncji Dentim clinic. Jakość, gwarancja, precyzja, nowoczesność a przede wszystkim bezstresowość.
Dentim Clinic
ul. Opolska 7
40-084 Katowice 

Tel. (032) 206 88 00
Tel. kom. 0 502 069 396
e-mail: info@dentim.pl

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:00 do 20:00.


Dentim clinic dla swoich pacjentów prowadzi kompleksowe leczenie w komfortowej i bezstresowej atmosferze, przyjaznej zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych pacjentów.
Od początku swojej działalności Centrum stawia na diagnostykę. To właśnie Dentim jako pierwszy gabinet na Śląsku i jeden z nielicznych w kraju zdecydował się na stworzenie profesjonalnej i nowoczesnej pracowni rentgenowskiej, wyposażonej wyłącznie w urządzenia cyfrowe, zapewniające bezpieczeństwo podczas diagnostyki. Dodatkowo pracownia diagnostyczna Dentimu wyposażona jest w tomograf komputerowy, pantomograf i cefalostat cyfrowy oraz urządzenie do cyfrowego wykonywania zdjęć punktowych. Zapewnia to komfort wykonania kompleksowej diagnostyki w jednym miejscu, w jeden dzień.

Lokalizacja:


Pokaż Dentim Clinic na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl