Dentysta, Stomatolog Katowice

dentysta, stomatolog

Silesia-Med + Klinika Stomatologii dr n. med. Mariusz Duda

ul. Mielęckiego 6
Zajmujemy się leczeniem zachowawczym zębów, chorób błon śluzowych i przyzębia  (paradontologia), stomatologią dziecięcą oraz ortodoncją, protetyką stomatologiczną, chirurgią stomatologiczną i implantologią.
40-013 Katowice
ul. Mielęckiego 6

Informacje recepcja
tel. (032) 253 01 09

Istnieje możliwość zamówienia wizyty telefonicznie
lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Zapraszamy do telefonicznej konsultacji

e-mail: info@silesia-med.com.pl


W Klinice SILESIA - MED zapewniamy możliwość skorzystania z najnowocześniejszych osiągnięć stomatologii estetycznej - wykonujemy wypełnienia z materiałów najnowszej generacji, licówki porcelanowe, aparaty ortodontyczne stałe, korony i mosty porcelanowe, protezy szkieletowe na zasuwach lub zatrzaskach, prace wykonywane z metali szlachetnych i złota napalanego porcelaną  (korony i mosty na złocie) a także implanty stomatologiczne, w tym najnowszej generacji implanty natychmiastowe. Klinika zorientowana jest na leczenie protetyczne z zastosowaniem ekskluzywnych rozwiązań protetycznych oraz implantologiczne - integralną częścią SILESIA - MED jest bowiem Regionalne Centrum Szkoleniowe Q Implant, w którym prowadzone są szkolenia dla lekarzy specjalizujących się w implantologii.

Lokalizacja:


Pokaż Silesia-Med + Klinika Stomatologii dr n. med. Mariusz Duda na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl