Dentysta, Stomatolog Kraków

dentysta, stomatolog

Gabinet dentystyczny Gamadent, Al. Krasińskiego 30, Kraków

Al. Krasińskiego 30, 30-101 Kraków

Dentysta Gamadent. Pełen zakres usług stomatologicznych: implanty, wybielanie zębów, protetyka, ortodoncja, chirurgia, rentgen, profilaktyka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Mamy zaszczyt i przyjemność oddać do Państwa dyspozycji kolejną już placówkę medyczną położoną na terenie Krakowa.

Tym razem jest to nowoczesna Klinika Stomatologii Estetycznej znajdująca się w samym centrum miasta przy Al. Krasińskiego 30, w pobliżu kina Kijów, oddalonego od naszej Kliniki o ok. 50m.

Przy kinie posiadamy bezpłatny parking strzeżony dla naszych Pacjentów - nie muszą się już Państwo martwić o miejsce dla swojego samochodu.

Zlokalizowane nieopodal przystanki tramwajowe i autobusowe pozwolą Państwu dotrzeć do nas również za pośrednictwem komunikacji miejskiej.

W naszej Klinice dysponujemy osobnymi, pojedynczymi gabinetami, co gwarantuje Państwu komfort i intymność podczas wizyt. Starannie dobrana, wykwalifikowana kadra zadba nie tylko o wysoką jakość wykonywanych zabiegów, ale także o przyjazną atmosferę.

Satysfakcja Pacjentów jest naszym najważniejszym priorytetem, a uśmiech na ich twarzach potwierdzeniem dobrze wykonanej pracy. Liczne szkolenia odbyte w kraju i za granicą pozwalają nam na nieustanne podnoszenie kwalifikacji popartych certyfikatami.

Świadczymy pełen zakres profesjonalnych usług dostępnych w nowoczesnej stomatologii w atrakcyjnych cenach. Wybielanie zębów, implanty, stomatologia zachowawcza i wiele innych...zrobimy wszystko, by uśmiechali się Państwo jak najczęściej!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz aktualnymi promocjami. E-mail: 1gamadent@wp.pl

Lokalizacja:


Pokaż Gabinet dentystyczny Gamadent na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl