Dentysta, Stomatolog Poznań

dentysta, stomatolog

Gabinet Stomatologiczny Poznań - S. Wolny, dentysta, stomatolog. Ortodoncja, implanty, protetyka, abrazja

os.Jana III Sobieskiego 104
Gabinet stomatologiczny Poznań - Sebastian Wolny. Ortodoncja, protetyka, implanty, stomatologia dziecięca i kosmetyczna, rentgen, wybielanie zębów, chirurgia stomatologiczna. Dentysta, stomatolog w Poznaniu zaprasza na leczenie zębów.
Gabinet stomatologiczny
os.Jana III Sobieskiego 104,
(obok bloku 12F) Poznań,
tel. (61) 823 4581,
tel. kom. 603 677 907,
600 228 651


Piękne białe, lśniące i zdrowe zęby są marzeniem każdego z nas. Zazdrościmy pięknego i profesjonalnego uśmiechu aktorom, modelkom, prezenterom telewizyjnym. Dążenie do pięknego uśmiechu pozostało jednak niezmienne od czasów starożytnych. W Rzymie bogate panie wybielały sobie zęby ludzkim moczem. Najlepszy był do tego mocz portugalski, który to panie wcierały sobie w zęby za pomocą chusteczek.

Spośród czynników stanowiących o atrakcyjności uśmiechu biały kolor zębów odgrywa najważniejszą rolę poprawiając samopoczucie, stosunki międzyludzkie, a nawet ułatwiając zdobycie pracy.
Przebarwione zęby powodują, ze uśmiechamy się rzadziej, zasłaniamy usta ręką, wstydzimy się, zamykamy w sobie.
Na szczęście istnieją profesjonalne metody, które pomogą nam przywrócić śnieżnobiały uśmiech a przez to nasza pozytywna samoocenę oraz dobre samopoczucie. Zabieg wybielania zębów przeprowadzony przez lekarza stomatologa to najtańsza „operacja plastyczna”, a co najważniejsze dostępna dla wszystkich.

Lokalizacja:


Pokaż Poznań os.Jana III Sobieskiego 104 na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl