Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Adentis

ul. Surowieckiego 8, 01-785 Warszawa
Zdobyte doświadczenie pozwala oferować Państwu opiekę na najwyższym światowym poziomie. Centrum ADENTIS jest nowoczesną placówką stomatologiczną wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt.

Zespół doświadczonych lekarzy różnych specjalności , wykwalifikowany personel pomocniczy czyli dyplomowana pielęgniarka, higienistka i asystentki oraz kosmetolog medyczny wraz dyplomowaną kosmetyczką zapewniają naszym pacjentom kompleksową opiekę. W Centrum ADENTIS im większe mamy doświadczenie i bogatszą wiedzę, tym chętniej korzystamy z najnowszej technologii diagnostycznej. To eliminuje możliwość pomyłki. Dobro pacjenta jest najważniejsze. Mówi się, że medycyna to sztuka. Stomatologia i medycyna estetyczna jest nią na pewno. Wymaga nie tylko kunsztu i gruntownej wiedzy, ale również poczucia piękna i wrażliwości na drugiego człowieka. Naszą dewizą jest najwyższa jakość usług. Dlatego stosujemy nowoczesne technologie i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Wszystkie procedury ogólnomedyczne, stomatologiczne i z zakresu kosmetyki leczniczej stosowane u nas są nakierowane na pomoc i perfekcyjne usunięcie problemów naszych pacjentów. Skutecznie dbamy Państwa zęby i skórę twarzy, aby mogli się Państwo przekonać jak piękny i zdrowy może być Wasz uśmiech. Nasz dewiza to przede wszystkim nie szkodzić. Po drugie - przywrócić zdrowie, Po trzecie – piękno. Wygoda, brak stresu i przyjazna atmosfera podnoszą skuteczność terapii i prowadzą do doskonałych efektów zdrowotnych i estetycznych.

E-mail: recepcja@adentis.pl
www: adentis.pl

Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl