Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

Gabinet Stomatologiczny na Saskiej Kępie, Ulica Berezyńska 18, Warszawa

Ulica Berezyńska 18. 03-904 Warszawa
Stomatolog dentysta Waldemar Krzywkowski zaprasza do swojego gabinetu Gwarancja konkurencyjnej ceny oraz szeroki zakres usług : usuwanie kamienia nazębnego, protetyka, stomatologia zachowawcza i estetyczna, leczenie kanałowe, korony porcelanowe, mosty, lakowanie, lakierowanie, fluoryzacja i ekstrakcja.

Gabinet stomatologiczny mieści się w samym centrum Saskiej Kępy, przy ulicy Berezyńskiej 18 (w odległości100 metrów od ulicy Francuskiej oraz około 500 metrów od ronda Jerzego Waszyngtona oraz leżącego nieopodal Stadionu Narodowego.

Jestem absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej. Pracuje w zawodzie prawie 30 lat. Własny, prywatny gabinet prowadzę na Saskiej Kępie już około 20 lat. Wiedza, praktyka i doświadczenie tych lat, gwarantują Wam pewność udzielenia rzetelnej i fachowej pomocy stomatologicznej.

Gabinet obecnie czynny jest w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. 16.00-20.00.

Zaznaczam jednocześnie, iż możliwe jest indywidualne dostosowanie terminu wizyty w terminach innych niż wymienione. W jaki sposób umówić się na wizytę? Jeśli znajdą się Państwo w pobliżu, zachęcam do osobistego odwiedzenia mojego gabinetu. W takiej sytuacji najłatwiej będzie umówić dla Państwa optymalny termin wizyty.

Można umówić się na wizytę telefonicznie:

- telefon komórkowy : 601 274 970
- telefon domowy : 22 649 14 38 (w godzinach otwarcia gabinetu, telefon nieczynny)

W razie jakichkolwiek pytań, postaram się odpowiedzieć na Państwa e-maile wkrzywkowkski@gmail.com
E-mail: krzywkowski.tomasz@gmail.com

Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl