Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

Periogabinet Pod Okiem Specjalisty

ul. Kopernika 6 lok. 6 00-367 Warszawa
Zakres usług w Periogabinecie: - stomatologia zachowawcza - stomatologia estetyczna - higiena stomatologiczna - chirurgia stomatologiczna - implantologia - endodoncja - leczenie kanałowe pod mikroskopem - periodontologia - pedodoncja

Periogabinet to wyjątkowy gabinet stomatologiczny. Stworzyliśmy miejsce, które łączy profesjonalizm kliniki stomatologicznej i przyjazną atmosferę gabinetu lekarza - przyjaciela rodziny.

Nasza filozofia ma dwa filary: pierwszym jest komfort i satysfakcja naszych Pacjentów, drugim: profesjonalizm i skuteczność leczenia. Realizujemy ją poprzez unikalny proces leczenia, zaczynając zawsze od dokładnej diagnostyki, której efektem jest plan leczenia, obejmujący wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z kosztami. Jest on omawiany i uzgadniany każdorazowo z Pacjentem, tak aby wiedział, co mu jest oraz co możemy zrobić, żeby go wyleczyć.

Wyleczenie z natomiast możliwe jest dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, doskonałemu - na poziomie kliniki - wyposażeniu gabinetu oraz sieci sprawdzonych specjalistów na stałe współpracujących z naszym gabinetem. Nasz zespół tworzą lekarze różnych specjalności stomatologicznych, którzy są w stanie zdiagnozować wiele chorób w jamie ustnej i ewentualnie skierować pacjenta do innego specjalisty. To ważne, bowiem za 99% chorób odpowiadają bakterie z jamy ustnej, te same które powodują próchnicę.

Często zdarza się, że pacjent przychodzi z problemem dentystycznym, a okazuje się, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej.


E-mail: periogabinetbz@gmail.com

Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl