Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

"ANIDENT" Warszawa - Klinika Stomatologiczna

ul. Belgradzka 12
Stomatologia Warszawa ANIDENT zapewnia kompleksowe leczenie stomatologiczne tj. implanty, wybielanie zębów. Lekarz dentysta, stomatolog warszawa. Ortodoncja najwyższa jakosc. Warszawa Ursynów Metro Natolin.

ANIDENT
Warszawa
ul. Belgradzka 12
metro Natolin

 tel. 0-507 300 900
(0-22) 43 66 123
(0-22) 43 66 122
   
Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach. Dysponujemy nowocześnie wyposażonymi gabinetami oraz wykwalifikowanym personelem. Naszym Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 800 do 2100 i w soboty od 800 do 1400.
Jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ANIDENT mamy wieloletnie doświadczenie w nowoczesnym leczeniu stomatologicznym.
 
Przeglądy i porady lekarskie są w Przychodni ANIDENT zawsze bezpłatne! Przyjdź do nas, a zaplanujemy leczenie, podamy wszystkie alternatywne rozwiązania wraz z przewidywanymi kosztami i pozostawimy Ci czas do namysłu. Ostateczna decyzja zawsze należy do Ciebie.

Wykonujemy zabiegi stomatologiczne
w pełnym zakresie.

Lokalizacja:


Pokaż ul. Belgradzka 12 na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl