Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

ADENT Dentysta Warszawa

ul. Rakowiecka 39 lok.nr 2
ADENT.DENTYSTA WARSZAWA.Wszyscy specjaliści w jednym miejscu.Pełen zakres usług stomatologicznych - protetyka, chirurgia, implantologia, choroby przyzębia, stomatologia zachowawcza,dziecięca,odtwórcza, ortodoncja,endodoncja. Wybielanie lampą. Profesjonalne zabiegi higienizacji jamy ustnej.Indywidualne podejście do każdego pacjenta.
Pole Mokotowskie

Warszawa ul. Rakowiecka 39 lok. nr 2
telefon +48(22)849-41-79, +48(22)848-10-36

Telefony kontaktowe
022 849-41-79 lub 022 848-10-36


Centrum stomatologii
ADENT istnieje od 1996 roku. Jest to praktyka dentystyczna, która rodzinnie traktuje swoich pacjentów. Wielu z nich znanych jest nam bardzo dobrze. Znamy i opiekujemy się całymi rodzinami na przestrzeni wszystkich pokoleń. Wiemy jak opiekować się dziećmi i osobami dojrzałymi. Nigdy nie traktujemy pacjentów przedmiotowo. Nasz zespół to sprawdzeni specjaliści ze wszystkich dziedzin dentystyki. Jesteśmy w stałym składzie już od 12 lat. Dlatego nawet po dłuższej przerwie w leczeniu odnajdą Państwo w naszej praktyce swoich sprawdzonych lekarzy.

  W każdym przypadku staramy się ustalać możliwie najszybsze terminy wizyt, dostosowane do terminarza pacjenta. Jesteśmy w stanie przyjmować zapisy przez internet ( w zakładce „zapisy” jest formularz zgłoszenia wizyty).

  Nie musisz się już obawiać wizyty u dentysty - w naszej klinice wszystkie zabiegi mogą być bezbolesne ( znieczulenia nasiękowe, przewodowe, sedacja oraz narkoza).

Lokalizacja:


Pokaż ADENT ul. Rakowiecka 39 na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl