Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

GORDENT Warszawa - Stomatologia - Ortodoncja - Protetyka - Dentysta

ul. Dunikowskiego 9
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GORDENT s.c. działa na Ursynowie od roku 1997. Jego właścicielami są Anna i Bartłomiej Gordon.NZOZ GORDENT
ul. Dunikowskiego 9
02-784 Warszawa

tel. 022 644 37 18, 022 644 37 20 
gg: 6499766Status GG

Godziny otwarcia: 8-20

Przychodnia mieści się w wolnostojącym piętrowym pawilonie przy ul. Dunikowskiego 9, niedaleko skrzyżowania ulic Pileckiego i Herbsta. Przychodnia jest całkowicie przystosowana dla pacjentów niepełnosprawnych.
Dysponujemy siedmioma gabinetami stomatologicznymi wyposażonymi w 9 unitów stomatologicznych. Posiadamy na miejscu nowoczesną pracownię rentgenodiagnostyczną wykonującą wszystkie niezbędne w stomatologii zdjęcia rtg. W osobnych pomieszczeniach znajduje się laboratorium ortodontyczne wykonujące na miejscu wszystkie aparaty ortodontyczne oraz naprawy protez zębowych.

 W budynku na I piętrze posiadamy własną salę wykładową, w której organizujemy szkolenia dla personelu medycznego.

 Nasze usługi są przeznaczone dla ogółu ludności. Mamy podpisaną umowę z NFZ na świadczenie usług ortodontycznych. Jednak kontrakt nie jest wystarczający i nie możemy wszystkim chętnym zagwarantować nieodpłatnego leczenia ortodontycznego.

 Od roku 2005 naszym płatnikiem jest również Wydział Zdrowia m. st. Warszawy, z którym mamy podpisaną umowę na profilaktykę próchnicy dla dzieci w wieku szkolnym.

 Od 2006 roku współpracujemy również z Caritas.

WAŻNA INFORMACJA Szanowni Państwo, od stycznia 2010 roku nasza placówka nie będzie miała podpisanego kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Osoby chcące się leczyć w ramach NFZ będą musieli kontynuować leczenie w innych placówkach, które podpiszą kontrakty. Za utrudnienie serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy że istnieje możliwość dalszego leczenia w naszej placówce za odpłatnością. Dla tych osób, które zdecydują sie pozostać pod opieką naszych lekarzy proponujemy niższe ceny za kontrole ruchomych aparatów ortodontycznych. Od stycznia 2010 roku kontrola aparatu ruchomego w godzinach przedpołudniowych (8.00-14.00) będzie wynosiła 40 złotych u pierwszego dziecka będącego w leczeniu i 30 złotych za każde następne. W godzinach popołudniowych cena kontroli pozostanie na poziomie 60 złotych za pierwsze dziecko i 30 złotych za każde następne. Utrzymana zostanie nadal zniżka na wykonanie aparatów ruchomych dla osób które nie ukończyły 12 roku życia, wynosząca 25% od ceny aparatu obowiązującej w naszej przychodni.

Lokalizacja:


Pokaż GORDENT ul. Dunikowskiego 9 na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl