Dentysta, Stomatolog Wrocław

dentysta, stomatolog

dentalmed - Wrocław / Profesjonalna Stomatologia

ul. Kamińskiego 142
Nasza klinika znajduje się we Wrocławiu przy ul. Kamieńskiego, naprzeciwko Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Można do nas dojechać autobusami komunikacji miejskiej linii 130, 132, 144 i K.
0 604 609 012

My o to zadbamy! Przyjdź i przekonaj się, że leczenie stomatologiczne może przebiegać komfortowo i bezboleśnie! Wygodę i oszczędność czasu gwarantuje Państwu znajdujące się na miejscu laboratorium protetyczne i pracownia RTG.

Nasze gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości materiały. Na miejscu znajduje się pracownia RTG, która umożliwia nam szybkie i trafne postawienie diagnozy co jest podstawą skutecznego leczenia. Integralną czescią naszej kliniki jest również wspaniale wyposażone laboratorium protetyczne. Dzięki temu możemy naszym pacjentom zaoferować wszystkie sprawdzone i stosowane na całym świecie rozwiązania protetyczne.

Lokalizacja:


Pokaż Bez tytułu na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl