Dentysta, Stomatolog Gdansk

dentysta, stomatolog

Dentysta stomatolog Gdańsk - Dental Clinic

ul. Szeroka 119/120
Dentysta stomatolog Gdańsk. Najlepsza jakość usług dentystycznych i stomatologicznych w Gdańsku. Atrakcyjne ceny, stomatolog Gdańsk Główny.
DENTAL CLINIC - Anna Sarzyńska
ADRES:
Polska, Gdańsk,
ul. Szeroka 119/120
telefon:
+48 503-093-819
+48 58 340-93-78

Stosujemy najowszye osiągnięcia w stomatologii estetycznej - CERCON. Ten materiał nie wymaga stosowania ramy z metalu. Stosowanie Cerconu oferuje wielkie korzyści dla przywrócenia estetyki uśmiechu, ponieważ jest w kolorze białym, nadaje bardzo naturalny wygląd. Możliwe jest osiągnięcie harmonijnego wyglądu z naturalnymi zębami. Odbudowa zębów za pomocą Cerconu nie wymaga żadnych kompromisów, zapewnia trwałość, estetykę oraz wysoką jakość.

Nasza klinika stomatologiczna jest wyposażona w wysokiej klasy sprzęt do zapewnienia profesjonalnej opieki stomatologicznej. Uczestniczymy w wielu konferencjach i seminariach, znanych z najnowszych technik dentystycznych. W naszej klinice oferujemy również prześwietlenia rentgenowskie.

Lokalizacja:


Pokaż Dentysta stomatolog Gdańsk - Dental Clinic na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl