Dentysta, Stomatolog Warszawa

dentysta, stomatolog

GABINET STOMATOLOGICZNY DENTYSTA WARSZAWA - IMPLANT CHIRURG PROTETYK LICÓWKI WYBIELANIE DŁUTOWANI

ul. Zamenhofa 12 lok. 4
Blue Dental Warszawa - stomatologia. Profesjonalny gabinet stomatologiczny. Implanty i wybielanie. Wysoko wykwalifikowani dentyści - stomatolodzy i technicy, chirurdzy i anestezjolodzy do dyspozycji Klientów.
ul. Zamenhofa 12 lok. 4
(róg ulicy Lewartowskiego) PARTER
00-187 Warszawa
tel. (+48) 22 635 23 99
tel. GSM: (+48) 602 695 399

Gabinet dentystyczny czynny jest w godzinach od  8:00 do 22:00. Na każdą wizytę warto umówić się telefonicznie. Pracujemy również w soboty.

 Z uwagi na dużą liczbę Pacjentów zastrzegamy sobie prawo przyjmowania w pierwszej kolejności Pacjentów z bólem lub ze wskazaniami do wszczepienia implantów natychmiastowych. Dla innych Pacjentów, średni czas oczekiwania na konsultację implantologiczną wynosi około tygodnia.
BlueDental Warszawa to:

    * młoda entuzjastyczna kadra
    * doświadczeni stomatolodzy, wykładowcy akademiccy
    * sympatyczna atmosfera
    * bezstresowe leczenie zębów
    * implanty to nasza pasja

Gabinet stomatologiczno - protetyczny Blue Dental

U nas nie znajdziesz marmurów na podłodze i złotych klamek, ale spotkasz doskonale wyszkolonych i opłacanych lekarzy, życzliwych i serdecznych Pacjentom oraz pracujących w zgranym zespole.
     W jego skład wchodzą stomatolodzy i technicy z talentem artystycznym, specjaliści chirurdzy i anestezjolodzy. Serdeczna atmosfera, panująca w naszej firmie, pozwala na to, że każdy młody, wyjątkowo uzdolniony dentysta może bez skrępowania korzystać z doświadczenia swoich starszych kolegów w planowaniu i kontroli przebiegu leczenia.
     Taka zespołowa praca daje naszym Pacjentom poczucie bezpieczeństwa, a lekarzom stały rozwój i doskonalenie swych umiejętności. Zarząd firmy to ludzie posiadający doświadczenie i dorobek naukowy, szkoleni w kraju i za granicą, przez co nie mamy kompleksów w stosunku do zachodnich klinik.

Lokalizacja:


Pokaż Warszawa ul. Zamenhofa 12 na większej mapie
Dentysta Olsztyn
Strony www Olsztyn dla gabinetów dentystycznych

Polecamy

  • Saska, www.saskastudio.pl, indywidualne podejście do reklamy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji reklamowej.
  • Salon ortopedyczny, sklep medyczny Olsztyn, Cormedica - zaopatrzenie ortopedyczne, rehabilitacyjne oraz sprzęt medyczny i sportowy
  • Potrzebujesz fachowego ubezpieczenia swojego gabinetu dentystycznego? Zapraszamy www.polisa.olsztyn.pl
  • . Profesjonalne ubezpieczenia Olsztyn.
Copyrights(c) DENTYSTA-STOMATOLOG.olsztyn.pl